Yhteystiedot

Yhteystiedot

PrePipe Oy

Kaakkoiskaari 14, 53500 Lappeenranta
etunimi.sukunimi(at)prepipe.fi
Olemme osa PrePipe Groupia.

Laskutus

Otamme vastaan vain verkkolaskuja.PrePipe Oy, 2042910-3
Verkkolaskutusosoite: 003720429103
Operaattori/välittäjätunnus Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus parkkiverosta lähetettäessä: DABAFIHH

 

Henkilökunta

John Puhakka
Toimitusjohtaja
+358 400 652 011
john.puhakka@prepipe.fi
Mika Myllys
Projektipäällikkö (tarjouspyynnöt, projektinhoito, ulkomaiden projektit)
+358 400 194 530
mika.myllys@prepipe.fi
Emmi Merilä
Projektisihteeri (laskutus,tarjouslaskenta)
+358 40 777 5075
emmi.merila@prepipe.fi
Heikki Mikkonen
Projektipäällikkö,työnjohto
+358 40 516 9109
heikki.mikkonen@prepipe.fi
Seppo Penttilä
Asennuspäällikkö,tarjouspyynnöt,projektinhoito
+358 400 655 472
seppo.penttila@prepipe.fi

Säiliöt

Timo Kaijansinkko
Projektipäällikkö
+358 40 163 8155
timo.kaijansinkko@prepipe.fi

(tarjouspyynnöt,painelaitteet,ostot)

Pasi Hintikka
Suunnittelija, konepajan työnjohto
+358 40 843 1314
pasi.hintikka@prepipe.fi
Jarkko Viinanen
Työnjohtaja,projektit
+358 41 434 7339
jarkko.viinanen@prepipe.fi
Janne Löyttynen
Työnjohtaja, projektit
+358 40 352 5912
janne.loyttynen@prepipe.fi
Keijo Viinanen
Työnjohtaja projektit
+358 40 737 0771
keijo.viinanen@prepipe.fi