Yhteystiedot

Yhteystiedot

PrePipe Oy

Kaakkoiskaari 14, 53500 Lappeenranta
etunimi.sukunimi(at)prepipe.fi
Olemme osa PrePipe Groupia.

Laskutus

Otamme vastaan vain verkkolaskuja.PrePipe Oy, 2042910-3
Verkkolaskutusosoite: 003720429103
Operaattori/välittäjätunnus Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus parkkiverosta lähetettäessä: DABAFIHH

 

Henkilökunta

John Puhakka
Toimitusjohtaja
+358 400 652 011
john.puhakka@prepipe.fi
Mika Myllys
Projektipäällikkö
+358 400 194 530
mika.myllys@prepipe.fi

Tarjouspyynnöt, projektinhoito, ulkomaan projektit

Keijo Viinanen
Työnjohtaja
+358 40 737 0771
keijo.viinanen@prepipe.fi

Työnjohto

Heikki Mikkonen
Projektipäällikkö
+358 40 516 9109
heikki.mikkonen@prepipe.fi

Työnjohto

Seppo Penttilä
Asennuspäällikkö
+358 400 655 472
seppo.penttila@prepipe.fi

Säiliötyöt, tarjouspyynnöt, projektit

Timo Kaijansinkko
Projektipäällikkö
+358 40 163 8155
timo.kaijansinkko@prepipe.fi

(tarjouspyynnöt,painelaitteet,ostot)

Pasi Hintikka
Suunnittelija
+358 40 843 1314
pasi.hintikka@prepipe.fi

Suunnittelu, konepajan työnjohto

Jarkko Viinanen
Työnjohtaja
+358 41 434 7339
jarkko.viinanen@prepipe.fi

Projektit, työnjohto

Janne Löyttynen
Työnjohtaja
+358 40 352 5912
janne.loyttynen@prepipe.fi

Projektit, työnjohto

Tommi Hurtta
Työnjohtaja
+358 40 198 2328
tommi.hurtta@prepipe.fi

Projektit, työnjohto

Kimmo Turkia
Työnjohtaja
+358 400 137 807
kimmo.turkia@prepipe.fi

Projektit, työnjohto

Emmi Merilä
Projektisihteeri
+358 40 777 5075
emmi.merila@prepipe.fi

Laskutus, tarjouslaskenta

Susanna Huhtanen
Toimistosihteeri
+358 50374 4090
susanna.huhtanen@prepipe.fi

Henkilöstö- ja resurssihallinta